tenisPřidat do mých lig
basketbalPřidat do mých lig
volejbalPřidat do mých lig
Muži
Finále: M. Grimalt, E. Grimalt (13-Chile) - Perušič, Schweiner (4-ČR) 2:0 (19, 20).
0 3. místo: Varenhorst, Van de Velde (Niz.) - Saymon, Bruno Schmidt (19-Braz.) 2:1 (-20, 16, 12)
Semifinále: Perušič, Schweiner - Saymon, Bruno Schmidt 2:1 (12, -14, 5)
motorismusPřidat do mých lig
Sprint
1. Verstappen (Niz./Red Bull) 26:30,059, 2. Leclerc (Mon./Ferrari) -1,675, 3. Sainz (Šp./Ferrari) -5,644, 4. Russell (Brit./Mercedes) -13,429, 5. Pérez (Mex./Red Bull) -18,302, 6. Ocon (Fr./Alpine) -31,032, 7. Magnussen (Dán./Haas) -34,539, 8. Hamilton (Brit./Mercedes) -35,447, 9. Schumacher (Něm./Haas) -37,163, 10. Bottas (Fin./Alfa Romeo) -37,557.
Průběžné pořadí MS: 1. Verstappen 189 b., 2. Pérez 151, 3. Leclerc 145, 4. Sainz 133, 5. Russell 116, 6. Hamilton 94, 7. Norris (Brit./McLaren) 58, 8. Bottas 46, 9. Ocon 42, 10. Alonso (Šp./Alpine) 28.
Pohár konstruktérů: 1. Red Bull 340, 2. Ferrari 278, 3. Mercedes 210, 4. McLaren 73, 5. Alpine 70, 6. Alfa Romeo 51, 7. AlphaTauri 27, 8. Haas 22, 9. Aston Martin 18, 10. Williams 3.
Po 1. etapě: 1. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) 51:15,4, 2. Kopecký, Hloušek -0,7, 3. Mareš, Bucha -20,6, 4. Wagner, Winter (Rak./všichni Škoda Fabia Rally2 Evo) -28,9, 5. Stříteský, Hovorka (Škoda Fabia R5) -40,5, 6. P. Semerád, Persein (Škoda Fabia Rally2 Evo) -56,2.
cyklistikaPřidat do mých lig
8. etapa (Dole - Lausanne, 186,5 km): 1. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma) 4:13:06, 2. Matthews (Austr./BikeExchange-Jayco), 3. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates), 4. Kron (Dán./Lotto-Soudal), 5. Bettiol (It./EF Education-EasyPost), 6. Vlasov (Rus./Bora-hansgrohe), 7. B. Thomas (Fr./Cofidis), 8. Vingegaard (Dán./Jumbo-Visma), 9. Jungels (Luc./AG2R-Citroën), 10. Pidcock (Brit./Ineos Grenadiers) všichni stejný čas.
Průběžné pořadí: 1. Pogačar 28:56:16, 2. Vingegaard -39, 3. G. Thomas -1:14, 4. A. Yates (oba Brit./Ineos Grenadiers) -1:22, 5. Gaudu (Fr./Groupama-FDJ) -1:35, 6. Bardet (Fr./DSM) -1:36, 7. Pidcock -1:39, 8. Powless (USA/EF Education-EasyPost) -1:41, 9. Mas (Šp./Movistar) -1:47, 10. Martínez (Kol./Ineos Grenadiers) -1:59.
Závody s hromadným startem
Junioři (104 km): 1. Christen (Švýc.) 2:42:10, ...14. Novák -2:33, 33. M. Bárta, 35. Kadlec oba -6:50, 64. Mráz, 67. Chýle, 69. Telecký (všichni ČR) všichni -16:38.
Juniorky (83 km): 1. Rayerová (Fr.) 2:32:38, ...13. Kvasničková -1:57, 46. Kopecky -6:55, 63. Němcová -18:25, Slaníková (všechny ČR) nedokončila.
1. A. Ťoupalík (Elkov Kasper) 4:35:57, 2. Kaczmarek (Pol.) -14, 3. Kašpar (ATT Investments), 4. Ciešlik (Pol.) oba -30, 5. Schuran (ATT Investments), 6. Stockwell (Brit.) oba -34.
baseballPřidat do mých lig
kanoistikaPřidat do mých lig
K1
Junioři: 1. Castryck (Fr.) 83,35 (0 tr. sekund), 2. Venc -1,63 (0), ...4. Novák -2,45 (2), v kvalifikaci 24. Semerád (všichni ČR).
Juniorky: 1. Pistoniová (It.) 94,14 (0), ...5. Samková -12,63 (4), 9. K. Kneblová -66,44 (52), v semifinále 11. Švehlová (všechny ČR).
C1
Muži do 23 let: 1. Debliquy (Fr.) 87,89 (0), ...3. Heger -1,15 (0), 8. Kratochvíl -7,21 (4), v semifinále 24. Král (všichni ČR).
Ženy do 23 let: 1. Borghiová (It.) 95,24 (0), 2. G. Satková -1,66 (2), 4. T. Kneblová -9,47 (2), 5. Říhová (všechny ČR) -9,70 (2).
ostatní sportyPřidat do mých lig
Florbal - muži:
Skupina B:
USA - Česko 1:13 (0:3, 0:6, 1:4)
Česko - Finsko 3:5 (0:2, 1:2, 2:1)
Finsko - Kanada 18:0 (5:0, 6:0, 7:0)
Skupina A:
Švédsko - Lotyšsko 6:6 (2:1, 2:4, 2:1)
Švýcarsko - Thajsko 10:3 (4:0, 2:2, 4:1)
Thajsko - Švédsko 1:20 (0:6, 1:6, 0:8)
Inline hokej - muži:
Skupina B:
Česko - Lotyšsko 5:1 (4:1)
Itálie - Švýcarsko 1:4 (0:2)
Skupina A:
Francie - Kolumbie 5:0 (2:0)
USA - Kanada 8:3 (5:0)
triatlonPřidat do mých lig
Muži: 1. Wilde (N. Zél.) 53:10, 2. Hauser (Austr.) -3, 3. Abdalmúla (Mar.) -16, ...18. Grebík -49, 46. Volár (oba ČR) -3:27.
Průběžné pořadí: 1. Wilde 3850, 2. Bergere (Fr.) 3493, 3. Geens (Belg.) 3102, ...50. Grebík 476, 91. Volár 82, 101. Martin (ČR) 48.
Ženy: 1. Duffyová (Berm.) 58:37, 2. Potterová (Brit.) -6, 3. Tertschová (Něm.) -16, ...42. Kuříková (ČR) -3:28.
Průběžné pořadí: 1. Taylorová-Brownová (Brit.) 3850, 2. Duffyová 3482, 3. Potterová 3139, ...55. Kuříková 328, 79. Frintová 166, 99. Hrušková (obě ČR) 41.